KRAVMAGA-TEAM.CZ

ČLEN EVROPSKÉ FEDERACE KRAV MAGA RICHARD DOUIEB - ČESKÁ REPUBLIKA

O nás

Náš hlavní instruktor, prezident a zakladatel české federace KRAVMAGA-TEAM.CZ Aleš Kolařík se v podstatě celý život věnuje aktivně bojovému umění. Od sedmi let aktivně zápasí ve volném stylu, kdy se stal 13x mistrem republiky v družstvech, 3x byl druhý a 3x třetí. Rovněž je trenérem III. třídy v zápasu.

Dlouhých 17 let reprezentoval Českou republiku na mezinárodním semináři bojových umění v polském Kaliszi, kde se setkávají instruktoři armády, policie a vězeňské služby z celého světa.

Rovněž působil jako instruktor sebeobrany a boje zblízka 10 let u vězeňské služby České republiky, kde měl na starost výcvik zásahových jednotek vězeňské služby. 

Za svou práci pro vězeňskou službu ČR a reprezentaci České republiky v zahraničí byl oceněn medailí III. stupně. 

V roce 2011 se zúčastnil svého prvního semináře Krav Maga v Polsku. Tehdy byl seminář veden instruktorem Fédération Européenne de Krav Maga RD tedy Evropské Federace Krav Maga Richard Douieb (zkráceně FEKM-RD) Stevem Schmittem.

Právě tehdy se začala psát historie našeho oddílu KRAVMAGA-TEAM.cz, který založil se záměrem rozšířit systém Krav Maga v České republice. Nejprve to bylo pod hlavičkou STOWARZYSZENIE KRAV MAGA POLSKA –WŁODZIMIERZ KOPEĆ, PIOTR  TARNAWSKI/PIOTR LIZAK. Takto pod vedením našich polských kolegů jsme setrvali až do konce roku 2017.

Na semináři Krav Maga v Paříži v lednu 2018 dohodl Aleš Kolařík s prezidentem FEKM-RD, Richardem Douiebem, založení české federace Krav Maga RD.

Na základě této dohody byl dne 14. 02. 2018 zapsán spolek tak, aby získal právní formu. Spolek KRAVMAGA-TEAM.cz-z.s. byl založen jako jediný zástupce FEKM-RD v České republice.

Spolek má cíle:

  • Šířit systém Krav Maga v České republice.
  • Připravovat cvičence v souladu s realitou dnešní doby, umět účinně bránit sebe a svou rodinu. 
  • Podílet se na rozvoji fyzické i psychické zdatnosti. 
  • Pořádat semináře pro všechny věkové kategorie se zaměřením na reálnou sebeobranu. 
  • Pořádat výukové kurzy, kempy pro děti, mládež i dospělé.

K dnešnímu dni trénujeme v 5 městech České republiky: Ostrava, Kopřivnice, Frýdek-Místek, Frýdlant. n. O., Frenštát p. Radhoštěm

Představiteli KRAVMAGA-TEAM.cz-z.s. jsou: 

  1. Aleš Kolařík, předseda spolku a hlavní instruktor 

Děláme vše proto, abychom byli důstojným představitelem FEKM RD v České republice. 

 

Kategorie: