KRAVMAGA-TEAM.CZ

ČLEN EVROPSKÉ FEDERACE KRAV MAGA RICHARD DOUIEB - ČESKÁ REPUBLIKA

O nás

Jsme první oddíl KRAV MAGY spadající  pod Fédération Européenne de Krav-Maga-RD ( FEKM) v České republice !!!

V roce 1997 vytvořil Richard DOUIEB pověřením  Imiho  LICHTENFELDA, Evropskou federaci, která  má nyní 10 členských zemí a více než 15 000 členů (údaje pro rok 2013-2014) 

Náš oddíl spadá pod Polskou federaci Stowarzyszenia "Krav Maga" Polska 

Pod vedením

Włodzimierz KOPEĆ

Kapitan WP, Szef szkolenia instruktorów z walki w bliskim kontakcie i walki bronią w Polskich Siłach Zbrojnych, wykładowca CSW Lądowych w Poznaniu. Dyrektor generalny Stowarzyszenia KRAV MAGA – Polska, stopień mistrzowski 2 darga KM. Magister Wychowania Fizycznego, trener JUDO - 1 dan

 

 

Piotr TARNAWSKI

Major WP, Prezes Europejskiej Federacji KRAV MAGA w Polsce, Magister Wychowania Fizycznego, Dyrektor techniczny Stowarzyszenia KRAV MAGA – Polska, stopień mistrzowski 3 darga KM

 

 

 

Licence udělená asociaci Krav-Maga Poland

Odkaz na stránky Polské federace  KRAV MAGA Richard  Douieb www.kravmaga.org.pl

 

Naše cíle

Náš klub se bude snažit připravit své cvičence v souladu s realitou dnešního života tj. připravit  je na situace kdy bude muset bránit život nebo zdraví své nebo svých bližních.

Náš klub nepůjde cestou kursů, ale cestou pravidelných tréninků. Kdy jenom pravidelné opakování technik a tréninku mají smysl připravit člověka na sebeobranné situace.

Je–li někdo nucen čelit agresorovi ozbrojenému nožem, boxerem nebo pistolí  musí zvolit postup odpovídající takové situaci. Jeho reakce musejí být adekvátní  jak po stránce fyzické, tak po stránce taktické. Člověk může být při takové útoku zraněn nebo dokonce  usmrcen. Proto má větší šanci útok přežít jedinec, který pravidelně trénuje a nenechá  se zaskočit náhle nastalou situací.

 

Způsob výuky

Tréninkové jednotky budou prolínány širokou paletou technik sebeobrany, KRAV MAGY, sparingů, úpolových her a Cross Fit cvičením.

„Úpolové aktivity jsou vynikajícím prostředkem získání a udržení osobní kondice, dostatečně rozvíjejí všechny pohybové schopnosti. Objasňují využití mechaniky pohybu těla a jeho jednotlivých částí. Zlepšují stav kontroly vlastních pohybů, psychických stavů a přispívají k větší psychické odolnosti

 

Sebeobrana

„Sebeobrana je založena na souhrnu znalostí a dovedností, které jsou určeny k předcházení útoku na vlastní osobu, k obraně před fyzickou a psychickou újmou v průběhu útoku i k odsunutí negativních jevů útoku na psychiku napadeného. Je praktickou účelovou disciplínou, která slouží především k ochraně života, zdraví, majetku, cti, osobní a domovní svobody“

 

Budeme pořádat  pro své členy široké spektrum seminářů za účasti nejlepších trenérů a instruktorů ve svém oboru se zaměřením na REÁLNOU SEBEOBRANU.

 

 

Kategorie: